Kullanım Koşulları

SET SOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÇEVİRİ HİZM. VE YAY. SAN ve TİC LTD.ŞTİ. ("Set-Soft") bu web sitesini ("Web sitesi") sadece bilgilendirme amacıyla muhafaza etmektedir. Bu Web sitesine erişmek ve kullanmak suretiyle bu Kullanım Koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktasınız. Şirketimiz gerek bu Web sitesini gerekse bu Web sitesinin kullanımı ile ilgili koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Suçlamaların Reddi

Bu Web sitesi görüldüğü haliyle sunulmaktadır. Set-Soft bu Web sitesinin çalışması veya kapsadığı bilgilerin, içeriğin, malzeme veya ürünlerin işlevine dair doğrudan veya dolaylı herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmamaktadır. Web sitemizi kullanma riski kullanıcının kendisine aittir.

Yürürlükte bulunan yasalar çerçevesinde, dolaylı ticari teminatlar ile belirgin amaçlara, hak ve riayet gereklerine uygunluk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Set-Soft doğrudan veya dolaylı her türlü teminattan feragat etmektedir. Set-Soft bu Web sitesinin, sunucularının veya Set-Soft ya da yan kuruluşlarının gönderdiği e-postaların bilgisayar virüsleri ya da zararlı bileşkenler taşımadığını garanti etmez. Doğrudan, dolaylı, tesadüfi veya sonuç itibarıyla oluşan hasarlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Set-Soft veya yan kuruluşları bu Web sitesinin kullanımından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

Bu Web Sitesine Bağlı Siteler

Bu Web sitesinden bağ verilmiş bulunan, varsa, ve Set-Soft yönetiminde bulunmayan muhtelif web siteleri ile ilgili olarak, bu sitelerde bulunan malzemelerden veya bunlardan yapılan iletişime dair Set-Soft herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Geçerli Kanun

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyet kanunları uyarınca yorumlanarak yürütülür. Bu Web sitesinin kullanımıyla ilgili ve kullanımından doğan anlaşmazlıkların çözüm yeri Türkiye Cumhuriyeti İstanbul mahkemeleridir.