Şirketimiz

SET SOFT Bilişim Teknolojileri 2006 yılında bir B2B firması olarak kurulmuştur. Kuruluş amacı, kurumların ilerleyen teknolojinin olanaklarından kesintisiz yararlanarak operasyonlarında verimlilik ve bütçe tasarrufu sağlamalarına zemin oluşturmak olan SET SOFT, zaman içerisinde kurumsal çözümler zincirini genişletmiştir.

Kurumsal hizmetler kuşkusuz iş dünyasının sağlıklı ve verimli çalışmasını sağlayan en önemli unsurlardır ve bunların en başında yazılım geliştirme, dijital tasarım ile yerelleştirme gibi hizmetler gelmektedir. Bu gerçekten hareket eden SET SOFT çalışmalarını özellikle niş alanlarda yazılım ürünlerinin yerelleştirilmesi, tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtımına yoğunlaştırmıştır.

    SET SOFT çalışmalarını 3 temel alana odaklamıştır:
  • Çeviri hizmetlerinde bütçe tasarrufu, verimlilik ve kalite geliştirme
  • Çeviri ve yerelleştirme hizmetleri
  • Dijital tasarım hizmetleri

Türkiye ve çevre ülkelerinde iş dünyasına güçlü çözümler sunan SET-SOFT’un temel amacı işletmelerin faaliyetlerini daha verimli ve etkin hale getirmede gereksinim duydukları çözümleri bizzat geliştirmek veya maliyet etkinliğini dikkate alarak dünya piyasalarından temin ederek sunmaktır.

Kısaca SET-SOFT, konusunda uzman personelinin toplam kalite anlayışı ve bu ilkelerin şirket felsefesi ile birleşmesiyle bilişim teknolojilerinin her alanında sektöre bir katma değer sunmayı ve müşterileriyle birlikte başarıya ulaşmayı amaçlamaktadır.

Set-System Şirketimiz