set-systems Çeviri & Yerelleştirme Hizmetleri

set-systems 1988 yılında geliştirilen bir hizmet markasıdır. Başlangıçta İstanbul'da yerel müşterilere çeviri hizmetleri sunmayı hedefleyen set-systems kısa sürede önce yurt çapında ardından tüm dünyadaki müşterilerine çok dilli çeviri hizmetleri sunmaya başladı.

Yerli ve uluslararası yüzlerce işletmeye bir dizi anahtar teslimi doküman çözümü ve yerelleştirme projeleri sunan set-systems, çeşitli uzmanlık dallarında deneyim sahibi profesyonellerden oluşan geniş bir ekip istihdam etmekte ve teknik metin yazımı, çok dilli çeviri projeleri ve masa üstü yayıncılık, yazılım geliştirme ve yerelleştirme ve baskı hizmetleri konusundaki siparişlerini titizlikle yerine getirmektedir.

Yürütülen çalışmaların üstün niteliğini sağlayan en önemli unsurlar arasında yerleşik olarak çalışan proje yönetim profesyonelleri, bilgili ve deneyimli uzman kadro ile yöntemlerimizdeki esneklik ve mevcut gereçlerdeki çeşitlilik sayılabilir. Zorlu bir iş kolunda tam ve etkili hizmetler verme konusunda set-systems çeviri'nin elde ettiği başarının ardındaki neden işte budur.

set-systems Çeviri ve Yerelleştirme hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için özel olarak geliştirilen web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Set-System İlkelerimiz